Externe voorraad: 444
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 444 |
| Lengte: | 230 mm |
| Breedte: | 164 mm |
| Hoogte: | 16 mm |
| Gewicht: | 180 gr |
| Volume: | 603 mm³ |
| Binnendruk: | Ja |
| CO2 Footprint: | 130 g |
| Commerciële afmetingen: | 162x229 mm |
| Format Enveloppe (DIN): | C5 |
| Grammage: | 80 g/m² |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Soort Envelopsluiting: | Zelfklevend / klevend door druk |
| Type Enveloppe: | Enveloppes bancaires |
| Type matériau: | Papier |
| Venster: | Neen |