Externe voorraad: 648
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 648 |
| Lengte: | 385 mm |
| Breedte: | 240 mm |
| Hoogte: | 275 mm |
| Gewicht: | 6064 gr |
| Volume: | 25410 mm³ |
| CO2e-footprint: | 4357 g |
| Commerciële afmetingen: | 262x371x38 mm |
| Format Enveloppe (DIN): | EB4 |
| Grammage: | 170 g/m² |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Nom Couleur commerciale: | Creme |
| Soort Envelop: | Monsterzakken (met zijvouw) |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Type Fermeture enveloppe: | Autocollant / Autocollant par pression |
| Venster: | Neen |