Externe voorraad: 128
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 128 |
| Lengte: | 155 mm |
| Breedte: | 83 mm |
| Hoogte: | 4 mm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Volume: | 51 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 36 |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2e-footprint: | 189 g |
| Commerciële afmetingen: | 18x12 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Nombre Feuilles: | 6 |
| Résistant aux intempéries: | Non |
| Soort Etiket: | Handbeschrijfbaar |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Verwijderbaar: | Neen |