Externe voorraad: 188
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 188 |
| Lengte: | 160 mm |
| Breedte: | 83 mm |
| Hoogte: | 4 mm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Volume: | 53 mm³ |
| Amovible: | Non |
| CO2e-footprint: | 221 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 38x24 mm |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Nombre Etiquettes par feuille: | 9 |
| Nombre Feuilles: | 7 |
| Soort Etiket: | Handbeschrijfbaar |
| Type matériau: | Papier |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Weerbestendig: | Neen |