Externe voorraad: 101
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 101 |
| Lengte: | 161 mm |
| Breedte: | 82 mm |
| Hoogte: | 5 mm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Volume: | 66 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 2 |
| Avec Label écologique: | Oui |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2 Footprint: | 158 g |
| Commerciële afmetingen: | 77x59 mm |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Nombre Feuilles: | 4 |
| Type matériau: | Papier |
| Verwijderbaar: | Neen |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Weerbestendig: | Neen |