Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 225 mm |
| Breedte: | 313 mm |
| Hoogte: | 22 mm |
| Gewicht: | 963 gr |
| Volume: | 1549 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 4 |
| Amovible: | Non |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2 Footprint: | 14987 g |
| Commerciële afmetingen: | 105x149 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Pour: | Copieur |
| Type matériau: | Papier |
| Weerbestendig: | Neen |