Externe voorraad: 16
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 16 |
| Lengte: | 317 mm |
| Breedte: | 222 mm |
| Hoogte: | 28 mm |
| Gewicht: | 1166 gr |
| Volume: | 1970 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 21 |
| Amovible: | Non |
| Avec Label écologique: | Oui |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2e-footprint: | 10647 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 63.5x38.1 mm |
| Forme: | Avec coins arrondis |
| Geschikt voor: | Inkjetprinter |
| Gratis Templates: | Ja |
| Label environnemental: | FSC |
| Nom Modèle: | QuickDry |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Résistant aux intempéries: | Non |
| Soort Etiket: | Adresetiketten |
| Soort Materiaal: | Papier |