Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 333 mm |
| Breedte: | 219 mm |
| Hoogte: | 18 mm |
| Gewicht: | 520 gr |
| Volume: | 1312 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 16 |
| Amovible: | Non |
| Avec Label écologique: | Oui |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2e-footprint: | 4773 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 99.1x33.9 mm |
| Geschikt voor: | Inkjetprinter |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Modèles gratuits: | Oui |
| Nom Modèle: | QuickDry |
| Nombre Feuilles: | 40 |
| Soort Etiket: | Adresetiketten |
| Type matériau: | Papier |
| Vorm: | Met ronde hoeken |
| Weerbestendig: | Neen |