Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 328 mm |
| Breedte: | 219 mm |
| Hoogte: | 10 mm |
| Gewicht: | 184 gr |
| Volume: | 718 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 1 |
| CO2e-footprint: | 1689 g |
| Commerciële afmetingen: | 199.6x289x1 mm |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Model naam: | QuickDry |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Nombre Feuilles: | 10 |
| Résistant aux intempéries: | Non |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Utilisation Extérieur / Intérieur: | Usage intérieur |
| Verwijderbaar: | Neen |
| Vorm: | Rechthoekig |