Externe voorraad: 44
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 44 |
| Lengte: | 223 mm |
| Breedte: | 329 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Gewicht: | 305 gr |
| Volume: | 1100 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 12 |
| Avec Label écologique: | Oui |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2 Footprint: | 2799 g |
| Commerciële afmetingen: | 99.1x42.3 mm |
| Gratis Templates: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Nombre Feuilles: | 25 |
| Pour: | Imprimante encre et laser |
| Résistant aux intempéries: | Non |
| Soort Etiket: | Universele etiketten |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Verwijderbaar: | Ja |
| Vorm: | Met ronde hoeken |