Externe voorraad: 203
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 203 |
| Lengte: | 316 mm |
| Breedte: | 219 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht: | 1139 gr |
| Volume: | 1730 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 65 |
| Amovible: | Non |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2 Footprint: | 18322 g |
| Dimensions commerciales: | 38.1x21.2 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Gratis Templates: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Ultragrip |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Pour: | Imprimante laser |
| Soort Etiket: | Mini etiketten |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Weerbestendig: | Neen |