Externe voorraad: 9
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 9 |
| Lengte: | 220 mm |
| Breedte: | 329 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Gewicht: | 467 gr |
| Volume: | 1085 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 4 |
| CO2e-footprint: | 4286 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 99,1x139 mm |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Nombre Feuilles: | 40 |
| Soort Materiaal: | Papier |