Externe voorraad: 157
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 157 |
| Lengte: | 158 mm |
| Breedte: | 82 mm |
| Hoogte: | 5 mm |
| Gewicht: | 10 gr |
| Volume: | 64 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 54 |
| Aantal vel: | 5 |
| Amovible: | Non |
| CO2 Footprint: | 158 g |
| Dimensions commerciales: | 12 mm |
| Forme: | Rond |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Groen |
| Soort Etiket: | Markeringspunten |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Utilisation Extérieur / Intérieur: | Usage intérieur |
| Weerbestendig: | Neen |