Externe voorraad: 26
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 26 |
| Lengte: | 316 mm |
| Breedte: | 222 mm |
| Hoogte: | 24 mm |
| Gewicht: | 960 gr |
| Volume: | 1683 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 8 |
| CO2 Footprint: | 8811 g |
| Commerciële afmetingen: | 105x74 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Soort Etiket: | Printeretiketten |
| Soort Materiaal: | Papier |