Externe voorraad: 93
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 93 |
| Lengte: | 330 mm |
| Breedte: | 217 mm |
| Hoogte: | 18 mm |
| Gewicht: | 302 gr |
| Volume: | 1288 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 65 |
| Avec Label écologique: | Oui |
| CO2e-footprint: | 2662 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 38.1x21.2 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Label environnemental: | FSC |
| Nombre Feuilles: | 25 |
| Pour: | Imprimante Jet d'encre |
| Type matériau: | Papier |
| Verwijderbaar: | Neen |
| Weerbestendig: | Neen |