Externe voorraad: 76
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 76 |
| Lengte: | 308 mm |
| Breedte: | 214 mm |
| Hoogte: | 23 mm |
| Gewicht: | 1000 gr |
| Volume: | 1515 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 65 |
| Amovible: | Non |
| CO2e-footprint: | 9178 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 38.1x21.2 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Geschikt voor: | Laserprinter |
| Gratis Templates: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nom Modèle: | Premium |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Type matériau: | Papier |