Externe voorraad: 46
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 46 |
| Lengte: | 304 mm |
| Breedte: | 215 mm |
| Hoogte: | 21 mm |
| Gewicht: | 999 gr |
| Volume: | 1372 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 14 |
| CO2e-footprint: | 9169 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 99,1x38,1 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Modèles gratuits: | Oui |
| Nom Modèle: | Premium |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Pour: | Imprimante laser |
| Type matériau: | Papier |
| Verwijderbaar: | Neen |