Externe voorraad: 415
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 415 |
| Lengte: | 222 mm |
| Breedte: | 303 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Gewicht: | 932 gr |
| Volume: | 1345 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 65 |
| Amovible: | Non |
| Binnen- / Buitengebruik: | Binnengebruik |
| CO2e-footprint: | 9057 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dimensions commerciales: | 381x212 mm |
| Forme: | Rectangulaire |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Label environnemental: | FSC |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Model naam: | 3666 |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Pour: | Copieur |
| Résistant aux intempéries: | Non |
| Soort Materiaal: | Papier |