Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 88 mm |
| Breedte: | 202 mm |
| Hoogte: | 36 mm |
| Gewicht: | 150 gr |
| Volume: | 639 mm³ |
| Aantal afdrukken: | 6000 |
| Capacité: | Support |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Emballage: | Paquet simple |
| Garantie: | 24 mois |
| Nom Modèle: | LC-528 |
| Type Consommables: | Cartouche d'encre |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |