Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 108 mm |
| Breedte: | 190 mm |
| Hoogte: | 20 mm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Volume: | 410 mm³ |
| Aantal afdrukken: | 5000 |
| Capacité: | Support |
| Emballage: | Paquet simple |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | LC-528 |
| Nom Couleur commerciale: | Rood |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |