Externe voorraad: 40
Levertijd: 1-2 werkdagen
Specificaties
| Voorraad: | 40 |
| Lengte: | 142 mm |
| Breedte: | 95 mm |
| Hoogte: | 22 mm |
| Gewicht: | 34 gr |
| Volume: | 296 mm³ |
| Aantal afdrukken: | 360 |
| Capaciteit: | Standaard |
| Contenu (net): | 4.8 ml |
| Label Sécurité: | Marquage DE |
| Nom Couleur commerciale: | Blauw |
| Nom Modèle: | 250 |
| Soort Verbruiksartikel: | Inktcartridge |
| Verpakking: | Singlepack |