Externe voorraad: 3503
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3503 |
| Lengte: | 316 mm |
| Breedte: | 294 mm |
| Hoogte: | 82 mm |
| Gewicht: | 493 gr |
| Volume: | 7618 mm³ |
| Avec Œillet de préhension: | Oui |
| Beschermde/Versterkte Rand: | Ja |
| Capaciteit: | 600 vel |
| CO2 Footprint: | 5069 g |
| Commerciële afmetingen: | 81x318x285 mm |
| Etiquette dorsale: | Collé |
| Garantie: | 60 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | A4 |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Zwart |
| Nom Modèle: | 1080 |
| Nombre mécanismes: | 1 |
| Rugbreedte: | 80 mm |
| Type matériau: | Papier |
| Type Mechaniek: | Hefboommechaniek |
| Type Stockage/Archivage: | Classeur |