Externe voorraad: 140
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 140 |
| Lengte: | 650 mm |
| Breedte: | 890 mm |
| Hoogte: | 6 mm |
| Gewicht: | 594 gr |
| Volume: | 3471 mm³ |
| CO2e-footprint: | 1189 g |
| Commerciële afmetingen: | 485x369x269mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 mois |
| Pré-imprimé: | Oui |
| Type Boîte / Tube: | Paquet postal |
| Type Fermeture: | Autocollant |
| Type matériau: | Carton |