Externe voorraad: 22
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 22 |
| Lengte: | 235 mm |
| Breedte: | 311 mm |
| Hoogte: | 53 mm |
| Gewicht: | 1965 gr |
| Volume: | 3873 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 12 |
| Aantal vel: | 200 |
| Avec Label écologique: | Oui |
| CO2 Footprint: | 16979 g |
| Dimensions commerciales: | 105x48 mm |
| Label environnemental: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Soort Materiaal: | Papier |