Externe voorraad: 75
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 75 |
| Lengte: | 222 mm |
| Breedte: | 313 mm |
| Hoogte: | 21 mm |
| Gewicht: | 966 gr |
| Volume: | 1459 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 24 |
| Avec Label écologique: | Oui |
| CO2e-footprint: | 8866 g |
| Commerciële afmetingen: | 70x37 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nombre Feuilles: | 100 |
| Type matériau: | Papier |