Externe voorraad: 6
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 6 |
| Lengte: | 329 mm |
| Breedte: | 217 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Gewicht: | 341 gr |
| Volume: | 1070 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 40 |
| Aantal vel: | 25 |
| Avec Label écologique: | Oui |
| CO2e-footprint: | 3130 g |
| Commerciële afmetingen: | 48.5x25.4 mm |
| Gratis Templates: | Ja |
| Label environnemental: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Pour: | Copieur |
| Type matériau: | Papier |