Externe voorraad: 11
Levertijd: 1-2 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 328 mm |
| Breedte: | 217 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Gewicht: | 347 gr |
| Volume: | 1067 mm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 24 |
| Aantal vel: | 25 |
| CO2 Footprint: | 3185 g |
| Dimensions commerciales: | 70x36 mm |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Nom Couleur commerciale: | Wit |
| Soort Materiaal: | Papier |